شرکت معماری و مرمت هنداچ کویر

Handach

شرکت معماری و مرمت هنداچ کویر

رسالت ما
ما یک شرکت مهندسین مشاور چند رشته ای هستیم که طیف گسترده‌ای از خدمات را در زمینه مهندسی عمران، معماری، شهرسازی و مرمت ابنیه تاریخی ارائه می دهیم. عشق به میراث فرهنگی کشورمان، ایران، و حل چالش‌های مهندسی پیش‌روی حفاظت از آن انگیزه اصلی ما در تاسیس این شرکت بوده است.
رسالت ما پاسخ به نیازهای امروز جامعه با بهره‌گیری از اصول معماری بومی و پایدار، حفاظت دانش محور از میراث فرهنگی و کاهش خطرات ناشی از زمین‌لرزه در ساخت و سازهای جدید و موجود با ارائه به‌روزترین خدمات مهندسی سازه و زلزله می‌باشد.
عهد ما به عنوان مهندسین مشاور این است که ضمن ارائه‌ی تخصص حرفه‌ای و طراحی و نظارت مبتنی بر کیفیت در پروژه‌های مهندسی؛ اصول احترام به مشتری‌‌، حفظ محیط زیست و پاسداشت از ارزش‌های بومی جامعه‌مان را فراموش نکنیم.
اشتیاق ما به انجام این رسالت و پایبندی به این عهد در قالب شش ارزش اصلی زیر نشان داده می‌شود:
نوآوری و پژوهش
اخلاق مهندسی
معماری پایدار
آنچه ما انجام می‌دهیم
حل چالش‌های پیچیده و چندوجهی پروژه‌های مهندسی که امروزه در زمینه‌های گوناگون تعریف می‌شوند، مستلزم استفاده همزمان از طیف متنوعی از تخصص‌ها است. در این راستا، تلاش ما بر این است که با در اختیار گرفتن مجموعه‌ای از بهترین کارشناسان و به‌روزترین ابزار مهندسی نیازهای مشتریان را به بهترین وجه پاسخ گوییم. تیم کارشناسی ما در همه مراحل یک پروژه از مرحله‌ی مطالعات، تا ارائه طرح معماری و سازه، برآورد اقتصادی طرح و نظارت بر حسن اجرای طرح در کنار مشتریان خواهد بود. مجموعه متنوع و مجرب طراحان ما در قالب مهندسان معمار، سازه، زلزله، شهرساز و مرمت‌گر؛ در کنار مهندسان ناظر و مدیران اجرایی پروژه‌ها این اطمینان خاطر را می‌دهند که ساختمان‌ها و زیرساخت‌هایی با بالاترین سطح عملکرد چه از نظر کارآیی و پاسخ به نیاز مشتریان و چه از نظر ایمنی و اقتصاد طرح ارائه دهند.
معماری
شهرسازی
مهندسی سازه
مقاوم سازی
مرمت و استحکام‌بخشی ابنیه تاریخی
نظارت و کنترل پروژه
نظارت بر اجرا
ارتباط با ما
درباره پروژه ی خود بیشتر بگویید
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مرمت و معماری هنداچ کویر می باشد.